Tworzenie stron internetowych www.strony4you.pl
5/5

Profesjonalne strony internetowe​

Strony internetowe szyte na miarę naszych czasów.

Od ponad dekady projektuję i tworzę strony internetowe, tak aby ich właściciele i użytkownicy czerpali korzyści z funkcjonalności nowoczesnych rozwiązań.

Tworzenie stron internetowych www.strony4you.pl
Tworzenie stron internetowych www.strony4you.pl
Profesjonalne strony internetowe

Usługa

Projektowanie stron internetowych​

Zajmuję się tworzeniem stron www, sklepów internetowych opartych na najnowszych trendach z zakresu web development. Strony internetowe przygotowane z myślą o użytkownikach i ich potrzebach to projekty uwzględniające Twoje wytyczne, wspólny pomysł, a także design UX/UI, co przełoży się na atrakcyjny i intuicyjny wygląd strony. Dodatkowo dbam o optymalizację silnika wydajności i widoczności strony, aby była ona szybka i łatwo znajdowana w sieci. Projektuję tak, aby przekazywanie treści były skuteczne i docierały do każdego. Łatwość w poruszaniu się po interfejsie strony dopełnia oryginalne szkolenie 4 YOU, które nauczy Cię wszystkiego, co niezbędne, aby wgryźć się w biznes na nowej platformie już od pierwszego dnia.

Nie masz domeny, hostingu? Zapewniam Ci pomoc w zakupie domeny i oferuję Ci szybki, niezawodny hosting. Hosting, domena w najlepszej cenie dla klientów którym tworzę stronę, sklep internetowy. Skontaktuj się ze mną i poznaj szczegóły.

Profesjonalne strony internetowe

KREATYWNIE

Doradzę najlepsze rozwiązania, podpowiem rozmieszczenie treści, dobiorę układ i kolorystykę. Możesz zdać się na moje doświadczenie lub samemu zdecydować, jak ma wyglądać strona www!

SZYBKO

Na stworzenie całej strony internetowej potrzebuję około 5-7 dni! W międzyczasie stawiam fundament, ustalam szczegóły i na bieżąco wysyłam efekty pracy. Jestem w stałym kontakcie z klientem.

NIEDROGO

Zaprojektuję Twoją stronę internetową w korzystnej cenie. Zapewniam indywidualny projekt graficzny www, nowoczesne wzornictwo i konkurencyjne ceny. Skontaktuj się ze mną w celu wyceny.

Portfolio

Przykłady wykonanych stron

Strona internetowa odpowiada za pierwsze wrażenie, jak i kształtowanie profesjonalnego wizerunku firmy. Dobrze zaprojektowana strona www z większym prawdopodobieństwem znajdzie się wysoko w wynikach Google. Dzięki temu klienci trafią właśnie do Ciebie.

MASZ JUŻ STRONĘ INTERNETOWĄ?

CHCESZ JĄ ZMIENIĆ LUB DOKONAĆ POPRAWEK?

Jeżeli posiadasz starą lub niedopracowaną stronę internetową a chcesz zyskać przewagę konkurencyjną na rynku, pozwól mi odnowić ją. To tylko kilka przykładów w których mogę Ci pomóc. Nie zwlekaj! Twój czas to pieniądz. Skontaktuj się ze mną.

Problemy z RWD

Strona www stworzona w technice RWD jest uniwersalna, co oznacza, że zarówno na komputerach jak i nośnikach mobilnych wyświetla się w ten sam sposób.

Projekt bez tytulu 3 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing

Błąd krytyczny witryny

Aktualizacja, naprawa błędów, stabilność działania strony www to tylko kilka przykładów w których mogę Ci pomóc. Nie zwlekaj z naprawą Twojej strony internetowej. Zadzwoń!

Projekt bez tytulu 1 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing

Szybkość strony

Twoja strona internetowa nie działa zbyt szybko? Pomogę Ci w optymalizacji szybkości strony www/sklepu internetowego. Popraw wynik witryny w  Google PageSpeed.

Projekt bez tytulu 2 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing

Indywidulane konsultację online

Zamów indywidualne konsultacje

Indywidualna konsultacja, pomoc 1:1 dotycząca Twoje strony internetowej oraz działań marketingowych. Ty decydujesz na jaki temat prowadzimy konsultację. Moje doświadczenie w tworzeniu stron, marketingu internetowym pozwoli mi dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojego problemu.

Audyt strony www

Pomoc pod kątem technicznym, SEO, marketingowym.

Reklama

Jak skutecznie reklamować się w internecie.

Inne

Od ponad dekady projektuję i tworzę strony internetowe.

Schemat współpracy

Jak działam?

Przedstaw swoje potrzeby

Poznam Twoją firmę, cele biznesowe, charakterystykę klientów oraz ich problemy, potrzeby. Zaproponuję rozwiązania na Twoją stronę internetową.

Propozycje wyglądu strony internetowe

W ramach współpracy dostaniesz makiety strony www uwzględniające Twoją wizję, nasze rozwiązania, pomysły i oczywiście zasady SEO.

Przeniesienie strony www

Pomogę w zakupieniu hostingu, domeny i umieszczę na niej Twoją stronę internetową. Otrzymasz szkolenie 4 YOU, czyli: nauka obsługi, edycji i konfiguracji strony w cenie projektu!

Są już ze mną:

Zaufało mi ponad 500 firm na całym świecie

Wszechstronne i dynamiczne rozwiązania, którymi operuję to wynik konsekwentnego spełniania złożonych wymagań klientów z niemal każdej branży.

Bez tytulu 300×104 px 250×104 px 3 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing
Bez tytulu 300×104 px 250×104 px 1 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing
Bez tytulu 300×104 px 250×104 px 4 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing
Bez tytulu 300×104 px 250×104 px 2 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing
Bez tytulu 300×104 px 250×104 px 5 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing
Bez tytulu 300×104 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing