Tworzenie stron internetowych www.strony4you.pl
5/5

Opieka nad stroną www

Pełne wsparcie techniczne – Ty osiągasz lepsze wyniki!

Zapewniam wysoką jakość moich usług oraz konkurencyjne ceny. Skontaktuj się już dziś, aby uzyskać więcej informacji o mojej ofercie opieki nad stroną internetową opartą na systemie WordPress.

Opieka nad stroną www
Tworzenie stron internetowych www.strony4you.pl
Tworzenie stron internetowych www.strony4you.pl

Oferta

Opieka nad stroną www

Potrzebujesz opieki nad stroną internetową / blogiem / sklepem? Dbanie o kondycję Twojej strony internetowej wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Dlatego warto to przekazać specjaliście. Ty zajmujesz się tym co robisz najlepiej, a ja dbam o Twoją witrynę internetową. Twoja strona internetowa będzie naprawdę w dobrych rękach. O WordPress wiem wszystko! WP opieka ma wspierać Twój biznes, dbając o to, żeby Twoja strona internetowa była stale aktywna, na bieżąco aktualizowana i bezpieczna. Jeśli chcesz dodać dodatkowe funkcję na stronę, zakładki itd. porostu dzwonisz lub piszesz a ja działam i wprowadzam to w życie.

  1. Aktualizacje systemu WordPress oraz wtyczek – regularne aktualizacje zapewniają bezpieczeństwo Twojej strony przed atakami hakerskimi oraz poprawiają jej wydajność.

  2. Wykonywanie kopii zapasowych – wykonuję regularne kopie zapasowe Twojej strony internetowej, dzięki czemu w przypadku awarii lub utraty danych, będziesz miał możliwość przywrócenia strony do poprzedniego stanu.

  3. Monitorowanie strony – moja firma będzie monitorować Twoją stronę 24/7, aby upewnić się, że działa ona bez problemów i w przypadku jakichkolwiek problemów natychmiast je rozwiązać.

  4. Optymalizacja strony – zadbam o to, aby Twoja strona działała jak najszybciej i była zoptymalizowana pod kątem SEO, dzięki czemu zyskasz lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania.

  5. Pomoc techniczna – jestem gotów pomóc Ci w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów związanych z Twoją stroną internetową.

Wsparcie techniczne www

MASZ JUŻ STRONĘ INTERNETOWĄ?

CHCESZ JĄ ZMIENIĆ LUB DOKONAĆ POPRAWEK?

Jeżeli posiadasz starą lub niedopracowaną stronę internetową a chcesz zyskać przewagę konkurencyjną na rynku, pozwól mi odnowić ją. To tylko kilka przykładów w których mogę Ci pomóc. Nie zwlekaj! Twój czas to pieniądz. Skontaktuj się ze mną.

Problemy z RWD

Strona www stworzona w technice RWD jest uniwersalna, co oznacza, że zarówno na komputerach jak i nośnikach mobilnych wyświetla się w ten sam sposób.

Projekt bez tytulu 3 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing

Błąd krytyczny witryny

Aktualizacja, naprawa błędów, stabilność działania strony www to tylko kilka przykładów w których mogę Ci pomóc. Nie zwlekaj z naprawą Twojej strony internetowej. Zadzwoń!

Projekt bez tytulu 1 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing

Szybkość strony

Twoja strona internetowa nie działa zbyt szybko? Pomogę Ci w optymalizacji szybkości strony www/sklepu internetowego. Popraw wynik witryny w  Google PageSpeed.

Projekt bez tytulu 2 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing

czym się kieruję?

Wartości którymi się kieruję

PROEFSJONALIZM

Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, chcę być rzetelnym oraz wiarygodnym partnerem dla moich Klientów.

PARTNERSTWO

Stawiamy na długoterminowe relacje. Klienci są moimi partnerami, z którymi wspólnie dążymy do osiągnięcia sukcesu.

PASJA

WordPress to moja pasja! Ta praca to przyjemność. Ciągły rozwój i nauka pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

ZAUFANIE

Buduję zaufanie poprzez odpowiedzialne działania, oraz przejrzystą współpracę, opartą na szczerej komunikacji.

Są już ze mną:

Zaufało mi ponad 500 firm na całym świecie

Wszechstronne i dynamiczne rozwiązania, którymi operuję to wynik konsekwentnego spełniania złożonych wymagań klientów z niemal każdej branży.

Bez tytulu 300×104 px 250×104 px 3 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing
Bez tytulu 300×104 px 250×104 px 1 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing
Bez tytulu 300×104 px 250×104 px 4 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing
Bez tytulu 300×104 px 250×104 px 2 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing
Bez tytulu 300×104 px 250×104 px 5 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing
Bez tytulu 300×104 • 4you - Łukasz Michta Strony Internetowe & Marketing